משאבות סחרור למערכות מים חמים

מה קורה אם ישנם מאגרי / מקורות מים שונים שיש צורך לסנן או לאחד ביניהם? זה קורה בחקלאות, בביוב, בצינורות של המים הביתיים ובמפעלים, וכמובן במקומות נוספים. בשביל מקרים כאלו קיימות משאבות סחרור למערכות מים חמים או קרים.

 

מהי משאבת סחרור ולמה היא טובה?

 

על מנת לסנן / להפריד את המים מנוזלים אחרים שנמצאים בתוכם, כמו שמן או דלק, או מחלקים מוצקים כמו זבל או אבנים, מצד אחד, או לאחד בין נוזלים – יש צורך במשאבה. אבל לא סתם משאבה, אלא משאבת סחרור. זה קצת דומה לצנטריפוגה של מים כבדים בתחום הגרעין – כדי לאחד ו/או להפריד בין נוזלים ומוצקים, צריך משהו שיסחרר אותם. למעשה משאבות סחרור למערכות מים חמים נותנות מענה למים עומדים בעיקר, כאלו שלא זזים ללא הסחרור, ולכן עלולים לפתח בעיות או ליקויים, ונשארים במאגר כפי שהם. זה לא בריא ומסוכן. המשאבות עושות שני דברים בעיקר: שומרות על הטמפרטורה של המים ומונעות זיהומים, חיידקים ופטריות. מים עומדים ומזוהמים זה דבר שמסוכן מאד לבריאות האדם.

 

איך מתקינים משאבות סחרור למערכות מים חמים / קרים?

 

משאבות סחרור למערכות מים חמים או קרים מותקנות על גבי מערכת בקרת הטמפרטורה של המים. הטריק הוא להתאים את המערכת לסוג המשאבה, ואת המשאבה וכמות הסיבובים שלה / מהירות הסיבובים שלה לסוג המערכת. חשוב שתהיה התאמה מלאה, כדי למנוע קלקולים ושחיקה שקשה מאד לתקן וגם יקר לעשות זאת. בנוסף, חשוב שבעלי המקצוע שמתקינים את המערכת יתאימו את לחץ הסיבוב ללחץ המים. בין הלקוחות הפופולאריים של מערכת זו אפשר למצוא: מגדלי מים עירוניים, מערכות חימום מים, בריכות נוי או בריכות שחייה וגם מפעלים או מאגרים חקלאיים. חשוב לבדוק את החלקיקים שיש במים קודם התקנת המערכת – וזאת על מנת להתאים את הדגם והסל"ד לצרכים המקצועיים המצויים במקום. מערכות שונות פועלות בסביבות שונות, ולכן בעל מקצוע רציני יתקין את המתאימה ביותר, לפי התנאים והצרכים בשטח, ולפי הטמפרטורה הסופית הרצויה.

 

התקנת משאבות סחרור רק אצל עידו טכנולוגיות ומשאבות מים

 

אם אתם זקוקים להתאמה של משאבה, תיקון משאבה קיימת או תחזוקה וייעוץ, אנחנו כאן עבורכם. עידו טכנולוגיות ומשאבות מים הם החברה הטובה ביותר בישראל להתקנת משאבות מסוג זה, ויש לנו הידע המקצועי והניסיון על מנת להתאים לכם את השירות, במהירות, יעילות, מקצועיות וכמובן – מחיר הוגן לכל לקוח.

 

 

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם